OFERTA STAŁA

Pełny program tygodniowy
uu
W kalendarzu wybierz
interesujący Cię dzień

22 lipiec 2019 - 28 lipiec 2019

  • kw 29, 2019 - maj 05, 2019
  • maj 06, 2019 - maj 12, 2019
  • maj 13, 2019 - maj 19, 2019
  • maj 20, 2019 - maj 26, 2019
  • maj 27, 2019 - czrw 02, 2019
  • czrw 03, 2019 - czrw 09, 2019
  • czrw 10, 2019 - czrw 16, 2019
  • czrw 17, 2019 - czrw 23, 2019
  • czrw 24, 2019 - czrw 30, 2019
  • lip 01, 2019 - lip 07, 2019
  • lip 08, 2019 - lip 14, 2019
  • lip 15, 2019 - lip 21, 2019
  • lip 22, 2019 - lip 28, 2019
  • lip 29, 2019 - sierp 04, 2019
  • sierp 05, 2019 - sierp 11, 2019
  • sierp 12, 2019 - sierp 18, 2019
  • sierp 19, 2019 - sierp 25, 2019
  • sierp 26, 2019 - wrz 01, 2019
  • wrz 02, 2019 - wrz 08, 2019
  • wrz 09, 2019 - wrz 15, 2019
  • wrz 16, 2019 - wrz 22, 2019
  • wrz 23, 2019 - wrz 29, 2019
  • wrz 30, 2019 - paźdz 06, 2019
  • paźdz 07, 2019 - paźdz 13, 2019
  • paźdz 14, 2019 - paźdz 20, 2019
pon22
wt23
śr24
czw25
pt26
sob27
nd28
Filtruj wydarzenia

22lip16:3018:00Scrabble16:30 - 18:00

22lip17:0017:45RYTMIKA "A" – Grupa I17:00 - 17:45

22lip17:4523(lip 23)18:30RYTMIKA "B" – Grupa I17:45 - 18:30 (23)

22lip19:1521:30Grupa reprezentacyjnaGrupa reprezentacyjna19:15 - 21:30

23lip17:0017:45TANIEC LUDOWY - Grupa II17:00 - 17:45

23lip17:4518:45TANIEC LUDOWY - Grupa III17:45 - 18:45

23lip18:3020:00ZAJĘCIA RUCHOWE - Grupa dorosłych18:30 - 20:00

23lip19:0020:30TANIEC LUDOWY - Grupa IV19:00 - 20:30

24lip17:0017:45RYTMIKA "A" – Grupa I17:00 - 17:45

24lip17:0017:45RYTMIKA "B" – Grupa I17:00 - 17:45

24lip17:3019:00Taniec klasyczny, taniec ludowy - grupa młodzieżowa17:30 - 19:00

24lip19:0019:30Zajęcia wokalne - grupa młodzieżowa19:00 - 19:30

25lip17:0017:30ZAJĘCIA WOKALNE - Grupa II17:00 - 17:30

25lip17:3018:15TANIEC LUDOWY - Grupa II17:30 - 18:15

25lip17:4518:15ZAJĘCIA WOKALNE - Grupa III17:45 - 18:15

25lip18:1519:00TANIEC LUDOWY - Grupa III18:15 - 19:00

25lip18:3019:15ZAJĘCIA WOKALNE - Grupa IV18:30 - 19:15

25lip19:1520:45ZAJĘCIA RUCHOWE - Grupa dorosłych19:15 - 20:45

25lip19:1520:30TANIEC LUDOWY - Grupa IV19:15 - 20:30

X