OFERTA STAŁA

Pełny program tygodniowy
u u
W kalendarzu wybierz
interesujący Cię dzień

21 maj 2018 - 27 maj 2018

  • lut 26, 2018 - mar 04, 2018
  • mar 05, 2018 - mar 11, 2018
  • mar 12, 2018 - mar 18, 2018
  • mar 19, 2018 - mar 25, 2018
  • mar 26, 2018 - kw 01, 2018
  • kw 02, 2018 - kw 08, 2018
  • kw 09, 2018 - kw 15, 2018
  • kw 16, 2018 - kw 22, 2018
  • kw 23, 2018 - kw 29, 2018
  • kw 30, 2018 - maj 06, 2018
  • maj 07, 2018 - maj 13, 2018
  • maj 14, 2018 - maj 20, 2018
  • maj 21, 2018 - maj 27, 2018
  • maj 28, 2018 - czrw 03, 2018
  • czrw 04, 2018 - czrw 10, 2018
  • czrw 11, 2018 - czrw 17, 2018
  • czrw 18, 2018 - czrw 24, 2018
  • czrw 25, 2018 - lip 01, 2018
  • lip 02, 2018 - lip 08, 2018
  • lip 09, 2018 - lip 15, 2018
  • lip 16, 2018 - lip 22, 2018
  • lip 23, 2018 - lip 29, 2018
  • lip 30, 2018 - sierp 05, 2018
  • sierp 06, 2018 - sierp 12, 2018
  • sierp 13, 2018 - sierp 19, 2018
pon21
wt22
śr23
czw24
pt25
sob26
nd27
Filtruj wydarzenia

21maj09:0010:30GIMNASTYKA CIAŁA I UMYSŁUProwadzący: Fundacja Edukacyjna Siłaczka, Ewa Kramek09:00 - 10:30

21maj10:4520:15INSTRUMENTARIUMProwadzenie: Katarzyna Wawrzak10:45 - 20:15

21maj11:0013:00TERAPEUTYCZNE SPOTKANIA STOWARZYSZENIA OSÓB Z CHOROBĄ PARKINSONA I ICH RODZIN „SŁONIK”11:00 - 13:00

21maj11:0013:00Babcie w locie11:00 - 13:00

21maj16:0016:45Rytmika dla smyka grupa 3-4 lProwadzenie: Katarzyna Kierzkowska16:00 - 16:45

21maj16:0017:30AD ASTRA - ZESPÓŁ TAŃCA NOWOCZESNEGOOpieka artystyczna: Aleksandra Lewy16:00 - 17:30

21maj17:0019:00Teatralny Squatopieka artystyczna: Anna Ciszowska 17:00 - 19:00

21maj17:0017:45RYTMIKA - Grupa IProwadzący: Agata Kawełczyk17:00 - 17:45

21maj17:0018:00Rytmika dla smyka grupa 5-6 lProwadzenie: Katarzyna Kierzkowska17:00 - 18:00

21maj17:0018:00TANIEC LUDOWY - Grupa IIProwadzenie: Adrianna Bielak17:00 - 18:00

21maj17:3020:30JASZCZURKlub Tańca Sportowego17:30 - 20:30

21maj18:0020:00CZYTANIE PERFORMATYWNE-ZAJĘCIA POPOŁUDNIOWE18:00 - 20:00

21maj18:0019:00TANIEC LUDOWY - Grupa IIIProwadzenie: Adrianna Bielak18:00 - 19:00

21maj18:0018:45RYTMIKA - Grupa IProwadzący: Agata Kawełczyk18:00 - 18:45

21maj18:3020:00ZAJĘCIA RUCHOWE - Grupa dorosłychProwadzenie: Krystyna Urbaniak18:30 - 20:00

21maj19:0020:00JogaProwadzenie - Ewa Szymoniak19:00 - 20:00

21maj19:0020:30TANIEC LUDOWY - Grupa IVProwadzenie: Adrianna Bielak19:00 - 20:30

21maj20:0021:30GRUPA OFF HARNAMProwadzenie: Joanna Wolańska20:00 - 21:30

22maj09:0013:00Wielka muzyka dla małych uszuTwórcze Warsztaty muzyczne dla dzieci09:00 - 13:00

22maj09:1510:15WARSZTATY TAŃCA DLA SENIORÓW - Grupa I (śr. zaawan.)09:15 - 10:15

22maj10:0012:00CZYTANIE PERFORMATYWNE-ZAJĘCIA PORANNE10:00 - 12:00

22maj10:2011:20WARSZTATY TAŃCA DLA SENIORÓW - Grupa II (zaawan.)10:20 - 11:20

22maj11:2512:25WARSZTATY TAŃCA DLA SENIORÓW - Grupa III (pocz.)11:25 - 12:25

22maj12:2513:25WARSZTATY TAŃCA DLA SENIORÓW - Grupa IV (zespół)12:25 - 13:25

22maj13:0018:00Rozgrywki Brydżowe13:00 - 18:00

22maj14:0016:00Porady psychologa - PUNKT KONSULTACYJNY14:00 - 16:00

22maj16:0018:00Porady prawne - PUNKT KONSULTACYJNYProwadzenie:16:00 - 18:00

22maj17:3018:00Taniec klasyczny - grupa młodzieżowaopieka artystyczna: Joanna Wolańska17:30 - 18:00

22maj18:0021:00Chór Clilopieka artystyczna: Magdalena Szymańska18:00 - 21:00

22maj18:0020:00Pracownia form plastycznych dla dorosłychopieka artystyczna: Sebastian Kularski18:00 - 20:00

22maj18:0019:00Taniec ludowy - grupa młodzieżowaopieka artystyczna: Joanna Wolańska18:00 - 19:00

22maj19:1521:30Technika tańca ludowego - Grupa reprezentacyjnaTechnika tańca ludowego - Grupa reprezentacyjna19:15 - 21:30

23maj09:0014:00Szkolenia informatyczne dla seniorówPoleskie kompy09:00 - 14:00

23maj10:0011:00NORDIC WALKING10:00 - 11:00

23maj13:0018:00Rozgrywki BrydżoweProwadzenie: 13:00 - 18:00

23maj16:0017:30AD ASTRA - ZESPÓŁ TAŃCA NOWOCZESNEGOOpieka artystyczna: Aleksandra Lewy16:00 - 17:30

23maj17:0019:00Pracownia rysunku i malarstwa dla dzieci i młodzieżyopieka artystyczna: Jola Królicka 17:00 - 19:00

23maj17:0019:00WARSZTATY LITERACKIE KREATYWNEGO PISANIAProwadzący: Mateusz Grabowski17:00 - 19:00

23maj17:0017:45RYTMIKA - Grupa Iprowadzenie: M. Pacyna17:00 - 17:45

23maj17:0017:30ZAJĘCIA WOKALNE - Grupa IIProwadzenie: Agata Kawełczyk17:00 - 17:30

23maj17:0019:00Młodzieżowy Zespół Teatralnyopieka artystyczna: Michał Rzepka17:00 - 19:00

23maj17:3020:30JASZCZUR- KLUB TAŃCA SPORTOWEGOOpieka artystyczna: Daria Broda17:30 - 20:30

23maj17:3018:15TANIEC LUDOWY - Grupa IIProwadzenie: Adrianna Bielak17:30 - 18:15

23maj17:3018:30MAŁE NUTKIZajęcia ogólnorozwojowe dla małych dzieci17:30 - 18:30

23maj17:4518:15ZAJĘCIA WOKALNE - Grupa IIIProwadzenie: Agata Kawełczyk17:45 - 18:15

23maj18:0018:45RYTMIKA - Grupa Iprowadzenie: M. Pacyna18:00 - 18:45

23maj18:1519:00TANIEC LUDOWY - Grupa IIIProwadzenie: Adrianna Bielak18:15 - 19:00

23maj18:3019:00ZAJĘCIA WOKALNE - Grupa IVProwadzenie: Agata Kawełczyk18:30 - 19:00

23maj19:0020:30TANIEC LUDOWY - Grupa IVProwadzenie: Adrianna Bielak19:00 - 20:30

23maj19:0020:30ZAJĘCIA RUCHOWE - Grupa dorosłychProwadzenie: Krystyna Urbaniak19:00 - 20:30

23maj20:0021:30GRUPA OFF HARNAMProwadzenie: Joanna Wolańska20:00 - 21:30

24maj09:0013:00Wielka muzyka dla małych uszuTwórcze Warsztaty muzyczne dla dzieci09:00 - 13:00

24maj09:1510:15MUZYKOTERAPIA AKTYWNAProwadzenie: Katarzyna Wawrzak09:15 - 10:15

24maj10:1511:15TERAPIA CZŁOWIEKIEMrozmowy ważne i mniej ważne10:15 - 11:15

24maj10:3012:00ZESPÓŁ CHEERLEADERSProwadzenie: Katarzyna Kierzkowska10:30 - 12:00

24maj11:0014:00Kulturalne Drugie Śniadanie Marii PoulainProwadzenie: Maria Poulin11:00 - 14:00

24maj12:0014:30CHÓR „KARO.LINKI”Prowadzenie: Katarzyna Wawrzak12:00 - 14:30

24maj14:3020:15AD ASTRA - ZESPÓŁ TAŃCA NOWOCZESNEGOOpieka artystyczna: Aleksandra Lewy14:30 - 20:15

24maj15:0020:30INSTRUMENTARIUM-ZAJĘCIA POPOŁUDNIOWEProwadzenie: Katarzyna Wawrzak15:00 - 20:30

24maj15:3018:00ZESPÓŁ WOKALNYmelodia - współpraca15:30 - 18:00

24maj17:0019:00Pracownia rysunku i malarstwa dla dzieci i młodzieżyProwadzenie: Jola Królicka 17:00 - 19:00

24maj17:0019:00Wykłady o literaturze najnowszejProwadzenie: mgr Mateusz Grabowski 17:00 - 19:00

24maj17:3018:15RYTMIKA - Grupa dziecięcaProwadzący: Agata Kawełczyk17:30 - 18:15

24maj18:0021:00Chór Clilopieka artystyczna: Magdalena Szymańska 18:00 - 21:00

24maj18:0019:00TANIEC LUDOWY - Grupa młodzieżowaopieka artystyczna: Joanna Wolańska18:00 - 19:00

24maj18:4519:45TANIEC KLASYCZNY - Grupa młodzieżowaopieka artystyczna: Joanna Wolańska18:45 - 19:45

24maj19:0019:30ZAJĘCIA WOKALNE - Grupa młodzieżowaopieka artystyczna: Agata Kawełczyk19:00 - 19:30

24maj19:1521:30TECHNIKA TAŃCA LUDOWEGO - Grupa reprezentacyjnaopieka artystyczna: Joanna Wolańska19:15 - 21:30

25maj09:0013:00Wielka muzyka dla małych uszuTwórcze Warsztaty muzyczne dla dzieci09:00 - 13:00

25maj09:1510:15WARSZTATY TAŃCA DLA SENIORÓW - Grupa I (śr. zaawan.)Prowadzenie: Tomasz Skonieczny09:15 - 10:15

25maj10:2011:20WARSZTATY TAŃCA DLA SENIORÓW - Grupa II (zaawan.)Prowadzenie: Tomasz Skonieczny10:20 - 11:20

25maj11:2512:25WARSZTATY TAŃCA DLA SENIORÓW - Grupa III (począt.)Prowadzenie: Tomasz Skonieczny11:25 - 12:25

25maj12:2513:25WARSZTATY TAŃCA DLA SENIORÓW - Grupa IV (zespół)Prowadzenie: Tomasz Skonieczny12:25 - 13:25

25maj17:0019:00Pracownia rysunku i malarstwa dla dzieci i młodzieżyProwadzenie: Jola Królicka17:00 - 19:00

25maj17:0018:00Muzyczne hopsasanki z BergamutkąProwadzenie: Magda Gaj-Nowicka (Bergamutka) 17:00 - 18:00

25maj18:4519:45TANIEC KLASYCZNY - Grupa przygotowawczaopieka artystyczna: Joanna Wolańska18:45 - 19:45

25maj20:0021:30Grupa OFF Harnamopieka artystyczna: Joanna Wolańska20:00 - 21:30

X

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl