OFERTA STAŁA

Pełny program tygodniowy
uu
W kalendarzu wybierz
interesujący Cię dzień

25 marzec 2019 - 31 marzec 2019

  • gru 31, 2018 - sty 06, 2019
  • sty 07, 2019 - sty 13, 2019
  • sty 14, 2019 - sty 20, 2019
  • sty 21, 2019 - sty 27, 2019
  • sty 28, 2019 - lut 03, 2019
  • lut 04, 2019 - lut 10, 2019
  • lut 11, 2019 - lut 17, 2019
  • lut 18, 2019 - lut 24, 2019
  • lut 25, 2019 - mar 03, 2019
  • mar 04, 2019 - mar 10, 2019
  • mar 11, 2019 - mar 17, 2019
  • mar 18, 2019 - mar 24, 2019
  • mar 25, 2019 - mar 31, 2019
  • kw 01, 2019 - kw 07, 2019
  • kw 08, 2019 - kw 14, 2019
  • kw 15, 2019 - kw 21, 2019
  • kw 22, 2019 - kw 28, 2019
  • kw 29, 2019 - maj 05, 2019
  • maj 06, 2019 - maj 12, 2019
  • maj 13, 2019 - maj 19, 2019
  • maj 20, 2019 - maj 26, 2019
  • maj 27, 2019 - czrw 02, 2019
  • czrw 03, 2019 - czrw 09, 2019
  • czrw 10, 2019 - czrw 16, 2019
  • czrw 17, 2019 - czrw 23, 2019
pon25
wt26
śr27
czw28
pt29
sob30
nd31
Filtruj wydarzenia

25mar11:0013:00TERAPEUTYCZNE SPOTKANIA STOWARZYSZENIA OSÓB Z CHOROBĄ PARKINSONA I ICH RODZIN „SŁONIK”11:00 - 13:00

25mar12:4519:30INSTRUMENTARIUM-NAUKA GRY NA INSTRUMENTACHProwadzenie: Katarzyna Wawrzak12:45 - 19:30

25mar15:4517:15Ad Astra Archgrupa początkująca (9-14 lat)15:45 - 17:15

25mar16:0017:30Ad Astra Junior 2grupa mistrzowska (do 11 lat)16:00 - 17:30

25mar16:0018:00Pracownia rysunku i malarstwa dla dzieci i młodzieżyProwadzenie: Jola Królicka16:00 - 18:00

25mar16:3018:00Scrabble16:30 - 18:00

25mar17:0019:00Teatralny Squat – poniedziałkiopieka artystyczna: Anna Ciszowska 17:00 - 19:00

25mar17:0017:45RYTMIKA "A" – Grupa I17:00 - 17:45

25mar17:1520:00JASZCZUR- KLUB TAŃCA SPORTOWEGOOpieka artystyczna: Daria Broda17:15 - 20:00

25mar17:3019:00TANIEC KLASYCZNY, TANIEC LUDOWY - Grupa młodzieżowa17:30 - 19:00

25mar17:3019:00Ad Astra Juniorgrupa mistrzowska (10-15 lat)17:30 - 19:00

25mar17:4526(mar 26)18:30RYTMIKA "B" – Grupa I17:45 - 18:30 (26)

25mar18:0019:00JogaProwadzenie - Ewa Szymoniak18:00 - 19:00

25mar18:0020:30CZYTANIE PERFORMATYWNE-ZAJĘCIA POPOŁUDNIOWE18:00 - 20:30

25mar19:0020:30Ad Astragrupa mistrzowska (13-17 lat)19:00 - 20:30

25mar19:1521:30Grupa reprezentacyjnaGrupa reprezentacyjna19:15 - 21:30

26mar09:1510:15WARSZTATY TAŃCA DLA SENIORÓW - Grupa I09:15 - 10:15

26mar10:0012:00CZYTANIE PERFORMATYWNE-ZAJĘCIA PORANNE10:00 - 12:00

26mar10:2011:20WARSZTATY TAŃCA DLA SENIORÓW - Grupa II10:20 - 11:20

26mar11:2513:25WARSZTATY TAŃCA DLA SENIORÓW - Grupa III11:25 - 13:25

26mar12:2513:25WARSZTATY TAŃCA DLA SENIORÓW - Grupa IV12:25 - 13:25

26mar13:3014:30ZESPÓŁ CHEERLEADERSProwadzenie: Katarzyna Kierzkowska13:30 - 14:30

26mar14:0016:00PUNKT KONSULTACYJNY- porady psychologa14:00 - 16:00

26mar16:0018:00Ad Astra Junior 2grupa mistrzowska (do 11 lat)16:00 - 18:00

26mar16:4517:30Ad Astra miniprzedszkolaki (3,5- 5 lat)16:45 - 17:30

26mar17:0019:00Pracownia form plastycznych dla dorosłychopieka artystyczna: Sebastian Kularski17:00 - 19:00

26mar17:0019:00Teatralny Squat – wtorkiopieka artystyczna: Anna Ciszowska 17:00 - 19:00

26mar17:0017:45TANIEC LUDOWY - Grupa II17:00 - 17:45

26mar17:0019:00PUNKT KONSULTACYJNY- porady prawne17:00 - 19:00

26mar17:4518:45TANIEC LUDOWY - Grupa III17:45 - 18:45

26mar18:0020:30Ad Astra Juniorgrupa mistrzowska (10-15 lat)18:00 - 20:30

26mar18:3020:00ZAJĘCIA RUCHOWE - Grupa dorosłych18:30 - 20:00

26mar19:0020:30TANIEC LUDOWY - Grupa IV19:00 - 20:30

27mar10:0011:00NORDIC WALKING10:00 - 11:00

27mar15:4517:15Ad Astra Archgrupa początkująca (9-14 lat)15:45 - 17:15

27mar16:3020:00Giganci programowaniaZajęcia programowania dla dzieci i młodzieży16:30 - 20:00

27mar17:0017:45RYTMIKA "B" – Grupa I17:00 - 17:45

27mar17:0019:00Pracownia rysunku i malarstwa dla dzieci i młodzieżyProwadzenie: Jola Królicka 17:00 - 19:00

27mar17:0017:45RYTMIKA "A" – Grupa I17:00 - 17:45

27mar17:0019:00Teatralny Squat – środyopieka artystyczna: Anna Ciszowska 17:00 - 19:00

27mar17:1520:15JASZCZUR-KLUB TAŃCA SPORTOWEGOKlub Tańca Sportowego17:15 - 20:15

27mar17:3019:00Taniec klasyczny, taniec ludowy - grupa młodzieżowa17:30 - 19:00

27mar18:3021:30Grupa reprezentacyjna18:30 - 21:30

27mar19:0019:30Zajęcia wokalne - grupa młodzieżowa19:00 - 19:30

28mar10:1511:15TERAPIA CZŁOWIEKIEM- ROZMOWY WAŻNE I MNIEJ WAŻNE10:15 - 11:15

28mar13:0015:00CHÓR „KARO.LINKI”Prowadzenie: Katarzyna Wawrzak13:00 - 15:00

28mar15:3018:30ZESPÓŁ WOKALNY MELODIA15:30 - 18:30

28mar16:3018:00Ad Astra Jazz Dance Sportgrupa początkująca (7-11 lat)16:30 - 18:00

28mar16:4517:30Ad Astra miniprzedszkolaki (3,5- 5 lat)16:45 - 17:30

28mar17:0017:30ZAJĘCIA WOKALNE - Grupa II17:00 - 17:30

28mar17:0019:00Pracownia rysunku i malarstwa dla dzieci i młodzieżyopieka artystyczna: Jola Królicka 17:00 - 19:00

28mar17:0017:45RYTMIKA "A" - Grupa maluszków17:00 - 17:45

28mar17:3018:15TANIEC LUDOWY - Grupa II17:30 - 18:15

28mar17:4518:15ZAJĘCIA WOKALNE - Grupa III17:45 - 18:15

28mar17:4518:45RYTMIKA "B" - Grupa maluszków17:45 - 18:45

28mar18:0019:30Ad Astra Disco Showgrupa początkująca wyczynowa (9-12 lat)18:00 - 19:30

28mar18:1519:00TANIEC LUDOWY - Grupa III18:15 - 19:00

28mar18:3019:15ZAJĘCIA WOKALNE - Grupa IV18:30 - 19:15

28mar19:1520:45ZAJĘCIA RUCHOWE - Grupa dorosłych19:15 - 20:45

28mar19:1520:30TANIEC LUDOWY - Grupa IV19:15 - 20:30

29mar09:1510:15WARSZTATY TAŃCA DLA SENIORÓW - Grupa I09:15 - 10:15

29mar10:2011:20WARSZTATY TAŃCA DLA SENIORÓW - Grupa II10:20 - 11:20

29mar11:2512:25WARSZTATY TAŃCA DLA SENIORÓW - Grupa III11:25 - 12:25

29mar12:2513:25WARSZTATY TAŃCA DLA SENIORÓW - Grupa IV12:25 - 13:25

29mar16:3018:00Ad Astra Junior 3grupa początkująca (od 8 lat)16:30 - 18:00

29mar17:0019:00Pracownia rysunku i malarstwa dla dzieci i młodzieżyopieka artystyczna: Jola Królicka 17:00 - 19:00

29mar18:0020:30Ad Astra- taniec sportowygrupa mistrzowska (13-17 lat)18:00 - 20:30

29mar18:0021:00Chór Clilopieka artystyczna: Magdalena Szymańska 18:00 - 21:00

30mar09:3015:00Giganci programowaniaZajęcia programowania dla dzieci i młodzieży09:30 - 15:00

X