MIASTO TO PLATFORMA MARZEŃ! Niepowtarzalne ferie w Poleskim.

ferie-w-poleskim

Miasto to platforma marzeń! Z przyjemnością zapraszamy na pierwszy tydzień ferii już w przyszły poniedziałek na ul. Krzemieniecką 2a. Gwarantujemy tydzień pełen wrażeń.
Półkolonie w Poleskim odbędą się tylko w pierwszym tygodniu ferii ze względu na zainteresowanie tygodniową formą zajęć. Zapraszamy zatem w dniach 29.01 – 02.02. Program działań pozostaje bez zmian.

Zapraszamy na niepowtarzalne Ferie w Poleskim, podczas których dzieci przemierzą drogę procesu twórczego: od koncepcji do realizacji scenicznej. Wspólnie stworzą miasto i opowiedzą Wam jego historię.

Pracujemy technikami twórczymi oraz wierzymy w holistyczną pedagogikę. Naszym celem jest proces grupowy, integracja, doświadczanie. We współczesnym świecie mamy zbyt często do czynienia z powierzchownym komunikatem i jesteśmy przestymulowani nadmiarem bodźców. Poleski Ośrodek Sztuki odpowiada na to: eco art = eco life! A termin „eco” rozumiemy, jako bliskość człowieka z drugim człowiekiem i z otaczającym go światem. Dlatego zabieramy Wasze dzieci w głąb magicznego ogrodu w samym środku wielkiego miasta, na spotkanie z samym sobą!

Warsztaty będą miały charakter plastyczno – kreatywny. Będziemy posługiwać się również technikami teatralnymi. W programie ponadto przewidujemy warsztaty cyrkowe, poprawiające koordynację półkul oraz będące fantastyczną i ekstatyczną atrakcją dla dzieci. Planujemy również wizytę w łódzkim Semaforze a tam warsztaty, zwiedzanie i projekcję filmową. Kolejną atrakcją będą warsztaty w Manufaktrurze Czekolady, a zaraz po nich dzieci spalą pochłonięty cukier w radosnej jeździe na wrotkach – zajęcia z instruktorem, dla każdego!

Ważne dla nas jest jednak również wyciszenie dzieci, dlatego zawsze po obiedzie spędzimy czas czytając wspólnie książki. Każdy dzień zacznie się i zakończy wspólnym spotkaniem w kręgu, gdzie będzie czas na informacje zwrotne i podzielnie się swoimi odczuciami.

Ostatniego dnia ferii zapraszamy Państwa na pokaz naszej pracy warsztatowej. Będziecie mogli wówczas doświadczyć efektów inspirującej podróży Waszych pociech!

Chcielibyśmy prosić, żeby dzieci nie przynosiły na zajęcia słodyczy. Natomiast dobrze, żeby codziennie miały ze sobą drugie śniadanie. My zapewniamy napoje ciepłe i zimne oraz obiad z podwieczorkiem.

Co trzeba mieć:
– lekkie obuwie
– ubranie, które można pobrudzić
– czapkę, szalik, rękawiczki – bo codziennie będziemy się również bawić w ogrodzie
– kocyk i swoją podusię, dla chętnych karimatę
– dobry humor i otwartość na doświadczanie

Czego mieć nie trzeba a nawet nie należy:
– telefonów komórkowych oraz tabletów i wszelkich innych sprzętów elektronicznych – lepiej niech się spokojnie ładują w domu, w Poleskim się nie przydadzą!

Prowadzący: Agnieszka Ucińska i Jolanta Królicka
Osoba koordynująca pracę grupy i trener wspierający: Dorota Bielska

Termin: 29.01-09.02.2018
Cena: 525zł
Koniecznie zapisz swoje dziecko już dziś!
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!
Zapisy: tel. 695 607 345
e-mail: a.rutkowska@pos.lodz.pl

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wydarzenia w przypadku nie zebrania odpowiedniej liczby uczestników lub w sytuacji niezależnej od Organizatora. O odwołaniu wydarzenia uczestnicy zostaną poinformowani telefonicznie.

Uzupełniona Karta Kwalifikacyjna Uczestnika Wypoczynku, powinna być dostarczona do Poleskiego Ośrodka Sztuki najpóźniej do 25.01.2018. Karta dostępna jest do pobrania na stronie lub w sekretariacie Poleskiego Ośrodka Sztuki przy ul. Krzemienieckiej 2a.

Terminowe dostarczenie prawidłowo wypełnionej Karty Kwalifikacyjnej jest warunkiem przyjęcia uczestnika na obóz.

Posty powiązane

X