Warsztaty „Ewaluacja na start” w ramach projektu B.I.G. D.E.A.L.

_DSC2227

Podczas spotkania KICK OFF z projektu B.I.G D.E.A.L. Poleski Ośrodek Sztuki przeprowadził eksperymentalny warsztat z Ewaluacji na start. Celem takiej ewaluacji jest przede wszystkim zaktualizowanie informacji z obszaru projektu z okresu pomiędzy jego powstawaniem a rozpoczęciem. Jednym zdaniem chodzi o to, aby ponownie pochylić się nad ideą, przedyskutować stanowiska poszczególnych partnerów i zorientować ponownie w sytuacji społecznej czy gospodarczo-ekonomicznej w interesującym nas obszarze.

Przygotowany przez nas warsztat łączył w sobie pracę indywidualną nad ankietą, a także pracę kreatywną w zespołach podczas przygotowywania map myśli będących wizualnym odzwierciedleniem przedyskutowanych wniosków.

Bardzo ucieszył nas pozytywny feedback jaki otrzymaliśmy od uczestników. Już niebawem na platformie EPALE zostanie opublikowany artykuł prezentujący zastosowaną metodę.

Pierwsza część artykułu na EPALE: LINK

Ankieta ewaluacyjna: POBIERZ

Warsztat poprowadziła Agnieszka Ucińska – pracownik Poleskiego Ośrodka Sztuki, koordynator lokalny projektu B.I.G. D.E.A.L.

X