Poleski Ośrodek Sztuki POS Łódź
Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglą…darki. zamknij
Tu realizujemy projekt Europejskie partnerstwo na rzecz działań włączających osoby zagrożone marginalizacją

A

Althamer Paweł

Alvarado Iliana

Amareya - Teatr Anatomiczny

Ambroziak Katarzyna

Ambroziak Sylwester

Andreassen Elin (Norwegia)

Antoszewska-Moneta Małgorzata
Apoleika Maria

Arhythmic Perfection Arhythmic Perfection (Gwinciński Tomasz, Janicki Sławek, Majewski Jacek, Mazzoll Jerzy, Zdunek Janusz)

Arkusiński Michał
Art Kontrola

 

 

B

Babiarz Hubert

Baca Kaja

Bałdyga Janusz

Bałdyga Michał

Barszczak Wiesław

Bartoszko Leokadia

Bas Kalle

Baumgart Anna

Bąkowski Wojciech

Bedryńska Anna

Belina Sławomir 

Ben Yishay Carmela (Izrael)

Berdyszak Marcin

Bereś Bettina

Bereś Jerzy
Berlak Krystian

Bielas Dorota

Bielawski Jakub

Bielska Agata
Bikiewicz Jarosław

Biskupska Bożena

Bloom-Kwiatkowska Ewa

BNNT (Smoleński Konrad, Szwed Daniel)

Bo Dzierwa

Bodzianowski Cezary

Bogatko Zbigniew

Bohdziewicz Anna Beata

Borek Małgorzata

Borkowska Agnieszka

Borkowski Grzegorz

Borowik Grażyna
Bosacki Piotr

Bosowska Marta

Brałkowska Anna
Branas Przemysław

Brodowska Dorota

Brylewski Robert

Brzeziński Michał

Bugalski Dariusz

Bujnowski Rafał

Burdzyńska-Bojarska Anita

Butterwick Małgorzata

 

 

C

Chen Audrey

Chciuk Aleksandra

Chigano Toyoko (Japonia)

Chmielewski Olgierd
Chodań Przemysław

Chojnacka Agnieszka

Chojnacki Tomasz

Cholewiński Maciej

Chołoniewski Marek
Constantinescu Stefan

Chrzanowski Artur

Chutnik Sylwia

Cichosz Krzysztof

Cichosz Monika

Ciciliani Marco

Contemporary Noise Quintet 

Czapla Urszula

Czarnobyl Damian

Czarska Monika Bazinga

Czechowski Waldemar

Czekalska Tatiana

 

 

D

Daisuke Yoshimoto

Dalecki Michał
Desperak Izabela

Diduch Maria

Diffusion Ensamble
(Knuth Robert , Mazzoll Jerzy, Nowicki Paweł)

Dobrowolski Jacek

Dołowy Patrycja

Domanowska Eulalia

Drezler Tomasz

Drożyńska Monika

Dudek-Dürer Andrzej

Durejko Andrej (Białoruś)

Dwurnik Edward
Dwurnik Pola

Dymiter Marcin
Bo Dzierwa

 

 

E

Eichelkraut-Galimska Natasza

Ensemble Mujirushi 

Etam Etamski

 

 

F

Fabryka Dźwięku

Falkiewicz Adam (kompozytor) 

Fijałkowska Magdalena

Fietke Egon

Firek Marek

Fodczuk Dariusz

Fojtuch Angelika

Foks Darek

Franczak Magdalena

 

 

G

Gagzz Andrzej

Gajewski Marek
Galindo Reginia José,

Garnek Adam

Gawk [Nowy Jork]
(Sloan Maro, Kitzis Gregor, Moses Steien)

Gendos

German Patrycja

Gibka Danuta
Gil-Piątek Hanna

Gilewicz Wojciech

Glinkowski Witold

Głowacka Viola

Głowacki Łukasz

Goetzendorf-Grabowska Monika

Golec Leszek

Gonczarow Kirył (Białoruś)

Gorczyca Dariusz

Gorzycki Rafał

Górczyński Michał

Górna Małgorzata

Górska - Ogórek Małgorzata

Górski Wojciech

Grabowski Arti

Grospierre Nicolas

Gruse Krzystof

Grycko Monika

Gryka Jan

Grzegorski Jerzy

Grzelewska Anna

Grzesiewska Monika

Grzyb-Jarodzka Bożena

Grzybowski Peter (Piotr)

Gustowska Izabella

Guzek Łukasz

 

 

H

Habrera Hativeet 

Hajncel Paweł 

Hałat Roma

Hałatek Karolina

Hati 

Horny Trees (Hubert Zemler, Maciej Trifonidis Bielawski, Paweł Szamburski, Dj Lenar)

 

 

I

Iconoclast (Nowy Jork, USA)
Ignasiak Aleksandra

Isaieff Jan

Iwaniuk Jan

Iwata Miho (Japonia)

Izotow Timofiej (Białoruś)

 

 

J

Jabłońska Elżbieta

Jakubowski Jakub

Jałowiński Dominik 

Janas Paweł

Janczak-Wałaszek Elżbieta

Janin Zuzanna 

Janus Jadwiga
Jarmoilinski Bartek

Jarodzki Paweł

Jaskuła Zbigniew

Jastrubczak Łukasz
Jąkasik Aleksandra

Jeziorek Paulina

Jocz Andrzej

Jurecki Krzysztof

 

 

K

Kabała Andrzej

Kaczmarek Mirek

Kaja Ewa (Austria)

Kalina Jerzy

Kalinowska Agnieszka

Kalinowska-Motkowicz Elżbieta

Kalle Bas 

Kalwajtys Anna

Kamocka Kasia (Białoruś)

Kantor Istran

Karczmarczyk Ada

Karpaty Magiczne
(Czern Wojtek, Maciejewski Maciej, Nacher Anna, Radziuk Tomasz, Styczyński Marek)

Kaszczyński Paweł

Kaźmierczak Władysław 

Kiciak Jadwiga

Kijewska Lidia

Kijewski Marek

Kiniorski Włodzimierz

Kisza Andrzej

Klaman Grzegorz

Klapper Martin (Dania) 

Klinow Artur (Białoruś)

Kluszczyński Ryszard

Kłodowa Lenka
Kmita Kasia

Knuth Robert

Kobylarz Szymon

Kolankiewicz Leszek

Kolarczyk Adrian

Kołodziejski Jacek

Komendarek Władysław

Komiya Hiroko (Japonia)
Korbus Paweł
Kordowicz Magdalena
Konieczny Zygmunt

Konopka Barbara

Kopaniszyn Michał

Kopik Piotr

Kora Jan

Korabiewski Konrad

Korbus Paweł

Kotlicki Piotr
Koudowicz Magdalena

Kowalska Bożena

Kowalska Katarzyna

Koza Janek

Kozak Tomasz

Kozioł Ola

Kozyra Katarzyna

Kosmynka Sławomir

Krajewska Jadwiga
Król Roksana

Krupska Anna
Krzemiński Kuba

Krzyżanowski Marcin

Księżyc

Kubala Sławomir

Kubiak Aleksandra
Kuligowska Zofia

Kulka Tomasz

Kurak Maciej

Kuryluk Ewa

Kucharczyk Wojciech

Kucharski Janusz

Kucińska Aleksandra

Kűhne Hans P.
Kularski Sebastian

Kulazińska Agnieszka

Kulesza Darek

Kulpowicz Sławomir

Kurak Maciej

Kurant Agnieszka

Kuryluk Ewa

Kuryłowicz Emilia

Kuskowski Kamil

Kuś Violka

Kuśmirowski Robert

Kuzyszyn Konrad 

Kwak Wiesław

Kwaśniewski Paweł

Kwiatkowski Zdzisław

 

 

L

Le Plastique Mystification Group
(Alexandra, Pavuck Vagif Oleksa, Surmach VSV Vladimir, Trąbiński Tomasz)

Laporte Jean-Francois

Laska Robert

Leśniak Anna

Lewandowski Leszek
Lewy Suaras

Libel Mariusz

Libera Zbigniew

L.U.C.

Lueneburg Barbara

LXMP(Macio Moretti, Piotr Zabrodzki)

 

 

Ł

Łanda Elżbieta

Łazikowski Edward

Łobzowski Janusz 

Łoskot (Trzaska Mikołaj i inni)

Ługowski Ryszard 

Łukasik Cyprian

Łukaszonek Bartosz

M

Maciak Paweł

Maciejowski Marcin
Madej Karina
Madziej Justyna

Maestro Trytony (Gwinciński Tomasz, Suchodolska Renata, Pawlicki Tomasz, Gorzycki Rafał, Hesse Tomasz)

Majak Katarzyna

Majewski Tomasz

Maleńczuk Maciek 

Malewski Artur

Malik Cecylia

Malinowska Małgorzata

Małe Instrumenty (Paweł Romańczuk i Maciej Bączyk)

Mandziuk Aurelia

Mańczak Aleksandra

Masłoń Monika

Masztanowicz Ewelina

Marcelo

Marcheluk Mirosława

Markiewicz Małgorzata

Matuszak Tomasz

Mayer Andrzej

Mazzoll Jerzy

McGregor Fiona 

Miastkowski Andrzej 

Michowska Agata

Mikhailow Boris (Ukraina)
Milkowska Agata

Miłość (Gwinciński Tomasz, Tymański Tymon, Trzaska Mikołaj i inni)

Miroń Dorota

Mitan Andrzej

Moskwa Akustic

Moskwa Magdalena

Moulana (Saba Krasoczko, Mieczysław Litwiński, Mohammad Rasouli)

Mrozowicz Jacek
Mróz Tomasz

Muntzing Herman

Murak Teresa

Musiał Tomasz

Myrosznyczenko Wojciech

  

 

N

Nacher Anna

Natalia LL

Naturton (Szwajcaria) (Grimm Willi, Widmer Gerard)

Nawrot Anna

New Blood (Australia) (Simons Adam, Carr Ben, Talia Joe)

Niegoda Jacek

Niemiec Maciej
Nieznalska Dorota

Nikić Ivo

Nitoń Danuta

Nivea

Nowak Marcin

Nowak Marzena

Nowakowski Włodzimierz

Nowicka Agata

Nowicki Zbigniew

Nowyje Tupyje (St. Petersburg)
NUG

 

 

O

Ogórek Łukasz

Okstom Edmund

Ole Lukkoye (St.Petersburg)

Olejniczak Adam

Olejniczak Joanna

Oleksik Karolina

Olsen Turid (Norwegia)

Orlikowska Anka

Osiecka Agnieszka

Osjan (Kurtis Milo, Ostaszewski Jacek, Waglewski Wojciech, Nowakowski Radosłlaw)
Ostajewska Marta
Ostolski Adam
Owczarek Przemysław

Ożóg Maciej

 

 

P

Paci Adrian
Papapietro Mathilde (Francja)

Partum Ewa

Partyka Jacek

Pasiewicz Piotr

Pasikowska Anita

Pawela Laura 

Pawlik Joanna

Pawłowska - Klimczak Anna

Pedersen Marlene (Norwegia)

Perszko Jarosław

Petrov Victor (Białoruś) 

Piasecki Bogusław Maria

Piasecki Sylwester

Piechura Tadeusz

Pieniążek Jan

Pinińska-Bereś Maria

Piotrowicz Robert

Pleszyński Grzegorz

Płonka Piotr

Podkówka Agnieszka Magdalena 

Podlaska Dorota

Podsiadło Jacek 

Polak Wiktor

Pryt Marcin

Przybylski Igor

Pszonak Marta
PUL (Paulina Korwin-Kochanowska, Urszula Korwin-Kochanowska, Ludwik Deel)

 

Q

Quasi Rublev(Kasia Głowicka, Gośka Ipshording, Henry Vega)

 

 

R

Rabenda Izabela

Rabiega Robert

Radziszewski Karol

Rajkowska Joanna

Rajkowski Mirosław

Ramujkic Vakida

Rayzacher Agnieszka
Regina Jose Galindo
Reynolds Reynold

Robakowski Józef
Robosexi (Roksana Król, Sebasitan Kularski)

Rode Dagmara

Rogulski Marek

Rogulus X Szwelas (Dombrowski Maciej, Górczyński Michał, Rogulski Marek, Szwelnik Tomasz)

Ronduda Łukasz 

Rudzka - Habisiak Jolanta

Rumas Robert

Rumiancew Daniel

Rutkiewicz Iwo

Rybska Ewa

 

 

S

Samborska Magdalena

Sanecki Przemysław

Sasnal Wilhelm

Sawicka Jadwiga

Sazykina Olga (Białoruś)

Scholz Robere

Sechvi Shalom

Sen Voo Doo (Anna Wojak, Fiona McGregor)

Senem Diyici (Turcja)

Sędzia Główny 

Sidorek Krzysztof 

Sing Sing Penelope (Tomasz Glazik, Daniel Mackiewicz, Patryk Węcławek, Rafał Gorzycki, Wojciech Jachna)

Ska Aleksandra

Skinner Jonathan

Skok Wiktor

Skowron Janusz

Smoleński Konrad

Sobczak Teodor

Sobiczewski Rafał

Sochacki Robert

Sol et Luna (Krasoczko Saba Zuzanna, Litwiński Eligiusz Mieczysław)

Something like Elvis

Sot Robert (Norwegia)

Spear

Stankiewicz Paweł

Stańczak Kamil

Stańczyk Grzegorz

Starczewski Antoni
Starska Magdalena

Stasiuk Andrzej

Stępień Jakub

Stępniowska Karolina

Stożek Maria 

Strumyk Grzegorz

Stuckonceiling (Majewski Jacek, Piotrowicz Robert, Zaradny Anna)

Styczyński Marek

Sudnik Tadeusz

Surowiec Ewa

Suruvka Jiri

Syczewska Anna

Szajna Józef

Szałapak Anna

Szerszenowicz Jacek

Sztabiński Grzegorz
Szumacher Joanna

Szydłowska Monika

Szymański Konrad

 

 

Ś

Ścianka
Śmidziński Zbyszek
Świdzińska Dorota

Świdzińska Ewa

Świetlicki Marcin

Świetliki

 

 

T

Tajber Artur 

Takenouchi Atsushi (Japonia)

Tarkawian Mariusz

Tatarczuk Waldemar

The complainer and the complainers

The Users (Brylewski Robert, Hesse Tomasz, Kurtis Milo, Olter Jacek, Świetlicki Marcin, Trzaska Mikołaj, Tymański Tymon)

Thigpen Benjamin

TO-EN & Butoh Company

Tokarska-Bakir Joanna

Topolski Krzysztof

Trelińska Izabela

Treliński Jerzy

Trobbing Wafle

Troun (Niemcy)

Trupy (Gwinciński Tomasz, Momot Przemysław, Nawrocki Grzegorz, Tymański Tymon)

Truszczyńska Dominika

Trzepizur Patrycja

Tupika (Patryk Zakrocki, Norbert Kubacz, Paweł Szamburski) 

Turek Piotr

Turnau Grzegorz

Tycz Viola

Tyszkiewicz Teresa

 

 

U

Urbanek-Kękuś Klaudia

 

 

 

V

Voice Electronic Duo (Marcin Dymiter, Zosia Esden)

Volapűk (USA) (Guillaume Saurel, Chenevier Guigon, Mandel Michel)

Vonsechsundachtzig

 

 

W

Wagner Jolanta

Wagner Marek 

Walczak Maciej

Wałaszek Krzysztof

Waniek Henryk

Warm Songs (Henry Vega, Anat Spiegel, Emmanuel Flores)

Warpechowski Zbigniew

Warsza Joanna

Wasilewska Maria

Wasilewski Andrzej 

Wasilewski Marek
Wąsiewicz Albin

Wencel Justyna

Weninger Keir
Wicherkiewicz Magdalena

Wierzbicki Tadeusz

Wiktor Karolina

Wilczyński Mariusz 
Wiliczyk Hubert

Witkowska Maja

Witkowski Adam

Wittstock Andrzej

Wojak Ana

Wojciechowski Jan Stanisław
Wollny Zorka

Wolny-Hamkało Agnieszka

Woźniarski Kosma

Wójcik Julita

Wspólnota Leeżeć

Wyrzykowski Piotr

 

 

Z

Zabelka Mia

Zaborska Karolina

Zadros Anna

Zagrodzki Janusz

Zakrocki Patryk 

Załuski Tomasz

Zamenhoff Marcello

Zarębski Krzysztof

Zarzycka Ewa 

Zawisza Agnieszka

Zbrojewicz Mirosław

Zbrożyna Barbara

Zbylut Agata
Zdanowska Marta

Zdunek Karolina

Zieliński Krzysztof

Znosko Tadeusz

Zygmunt Marek

 

 

 

Ż

Żebrowska Alicja

Żmijewski Artur

 

Inne

3+1 (Jacques Demierre, Charlotte Hug, Thierry Simonot)

 

94-030 Łódź
Krzemieniecka 2a