26 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

wosp-26-poleski

Serdecznie zapraszamy do licytacji zaproszeń na Bal Ostatkowy w ramach 26 finału WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY.

26. Finał WOŚP odbędzie się w dniu 14 stycznia 2018, a jego celem będzie pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”.

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to akcja pozyskiwania środków na wsparcie polskiej medycyny. Jej najistotniejszym elementem jest jednodniowa zbiórka publiczna, która odbywa się co roku w drugą niedzielę stycznia. Angażuje się w nią ponad 1700 sztabów w całej Polsce i na świecie, oraz 120 tysięcy wolontariuszy kwestujących tego dnia na rzecz WOŚP. Trwa wtedy także całodniowa transmisja telewizyjna relacjonująca przebieg akcji, która emitowana jest na antenie ogólnopolskiej stacji telewizyjnej. Od zeszłego roku partnerem telewizyjnym Fundacji jest Grupa TVN.

Poleski Ośrodek Sztuki w tym roku przekazuje na licytacje 4 podwójne zaproszenia na Bal Ostatkowy, który odbędzie się 10 lutego 2018r. w godz. 19:00 – 23:00 w Willi przy ul. Krzemienieckiego 2A.

Dalej Bratki na ostatki! Otwieramy nasze salony dla wszelkiej maści przebierańców. Planujemy profesjonalny konkurs na Króla i Królową Balu – kryterium wyboru jest oczywiście oryginalność stroju. My zapewniamy ciekawe nagrody, zimne napoje i jeden gorący posiłek.

Zapraszamy do licytacji!

Zaproszenie na Bal 1

Zaproszenie na Bal 2

Zaproszenie na Bal 3

Zaproszenie na Bal 4

Wspieramy WOŚP!

X